Znaleziono 68 ofert
Sortuj
Brzeg
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 586346
Cena: 504 900,00 PLN
Cena za m2
: 6,00 PLN
szczegóły
Domaszczyn
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 471125
| Powierzchnia
:
|
267,57 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 2 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 174,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
51,70 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 639 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 359,77 PLN
szczegóły
Oleśnica
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 348924
Cena: 150 000,00 PLN
Cena za m2
: 149,85 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
64,38 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1910 |
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 857,41 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53,70 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 520 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 683,43 PLN
szczegóły
Oława
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 799669
| Powierzchnia
:
|
44 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 425 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 659,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
71,29 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2027 |
Cena: 641 610,00 PLN
Cena za m2
: 9 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54,39 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2027 |
Cena: 543 900,00 PLN
Cena za m2
: 10 000,00 PLN
szczegóły
Wrocław
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 538489
Cena: 360 000,00 PLN
Cena za m2
: 291,03 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
39,35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2027 |
Cena: 452 525,00 PLN
Cena za m2
: 11 500,00 PLN
szczegóły
Siechnice
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 619470
| Powierzchnia
:
|
119 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 739 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 210,08 PLN
szczegóły