Znaleziono 68 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
69 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 615 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 913,04 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 495 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 615,38 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
54,89 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 569 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 366,19 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
37,25 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/5 |
Rok budowy
:
|
1930 |
Cena: 399 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 711,41 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
79,40 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 843 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 617,13 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
64,18 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
1980 |
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 891,24 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
67 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2020 |
Cena: 789 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 776,12 PLN
szczegóły
Boguszyce
Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
Numer oferty
: 462565
| Powierzchnia
:
|
93 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
|
|
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 440,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
73,37 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
2007 |
Cena: 789 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 753,71 PLN
szczegóły
Wrocław
Mieszkanie na wynajem
Numer oferty
: 493338
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
|
|
Cena: 2 700,00 PLN
Cena za m2
: 57,45 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
1900 |
Cena: 390 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 965,52 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
22 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
1900 |
Cena: 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 090,91 PLN
szczegóły