Znaleziono 68 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
200 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2005 |
Cena: 6 500,00 PLN
Cena za m2
: 32,50 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
688 m2 |
Pokoje
:
|
17 |
| Rok budowy
:
|
1907 |
|
|
Cena: 7 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 174,42 PLN
szczegóły
Karłowice
Hotel/Pensjonat na sprzedaż
Numer oferty
: 893648
| Powierzchnia
:
|
630 m2 |
|
|
| Rok budowy
:
|
2018 |
|
|
Cena: 4 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 142,86 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
70,30 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
1957 |
Cena: 1 050 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 935,99 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
102,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
45
/48 |
|
|
Cena: 3 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 34 146,34 PLN
szczegóły
Głogów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 544325
| Powierzchnia
:
|
1 000 m2 |
Pokoje
:
|
12 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
1910 |
Cena: 3 330 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 330,00 PLN
szczegóły
Wrocław
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 644472
| Powierzchnia
:
|
350 m2 |
Pokoje
:
|
9 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1990 |
Cena: 1 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 714,29 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
33,45 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 907,32 PLN
szczegóły