Znaleziono 68 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
117,27 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 829 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 069,16 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
66,68 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 680 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 197,96 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
110 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 636,36 PLN
szczegóły
Boguszyce
Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
Numer oferty
: 396936
| Powierzchnia
:
|
93 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 625 000,00 PLN
Cena za m2
: 6 720,43 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
22,60 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
10
/10 |
Rok budowy
:
|
1979 |
Cena: 315 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 938,05 PLN
szczegóły
Oława
Dom (Szeregowy) na sprzedaż
Numer oferty
: 529700
| Powierzchnia
:
|
85,22 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2027 |
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 202,30 PLN
szczegóły
Wojnowice
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 628664
Cena: 1 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 336,13 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55,60 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 665 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 960,43 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
48 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
10
/23 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 4 200,00 PLN
Cena za m2
: 87,50 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
22,60 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
7
/10 |
Rok budowy
:
|
1979 |
Cena: 327 500,00 PLN
Cena za m2
: 14 491,15 PLN
szczegóły
Oława
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 784006
| Powierzchnia
:
|
41 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 395 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 634,15 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,49 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
|
|
Cena: 2 500,00 PLN
Cena za m2
: 50,52 PLN
szczegóły