Wrocław , ul. Rybnicka Księże Małe

Mieszkanie , 49,49 m2

2 500,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 646503
Powierzchnia: 49,49 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro 2 /2
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 50,52 PLN
Cena: 2 500,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Księżu Małym przy ul. Rybnickiej. 

Metraż: 49,49m2 

Rozkład: 
- salon z kuchnią 
- pokój 
- łazienka z prysznicem 
- przedpokój 

Mieszkanie bardzo jasne, dużo okien. Świetna lokalizacja pod względem komunikacji z centrum Wrocławia. Niedaleko przystanek tramwajowy i autobusowy. Pod blokiem parking za szlabanem dla mieszkańców. W pobliżu Park Wschodni. 

Szczegóły: 
- piętro 2/2 
- 2 pokoje 
- czynsz najmu 2500zł 
- wysokość czynszu ok. 570zł
- prąd ok. 150zł
- kaucja 2500zł 
- najem okazjonalny 
- najem bez zwierząt
- częściowo umeblowane (w mieszkaniu pralka, kuchnia ze sprzętem, sofy, szafy, telewizor) 

Serdecznie zapraszam na prezentację. 

Paulina Kluge 
tel. 884 651 238 
New Wroclove Property 

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Paulina Kluge

Telefon : 884651238

paulina@newwrocloveproperty.pl