Siechnice , ul. Jana Pawła II

Mieszkanie , 55,60 m2

665 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 922469
Powierzchnia: 55,60 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro 2 /3
Rok budowy: 2015
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 11 960,43 PLN
Cena: 665 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na Rynku w Siechnicach. 

Budynek z 2015r. Deweloper Atom, wysoki standard budynku, zadbana klatka schodowa. 2 piętro z 3, winda. Mieszkanie bardzo zadbane, jasne, wschodnia ekspozycja okien. Pod blokiem duży ogólnodostępny parking dla mieszkańców.

Metraż: 55,6m2

Rozkład:
- salon z aneksem kuchennym
- pokój 1
- pokój 2
- łazienka z wanną
- przedpokój
- balkon ok. 4,1m2

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o metrażu 0,85m2 wliczona w cenę. Komórka znajduje się na tym samym piętrze co mieszkanie.

Szczegóły:
- piętro 2/3
- winda
- ogrzewanie miejskie
- w mieszkaniu klimatyzacja Rotenso
- pozostają meble w zabudowie, kuchnia wraz ze sprzętem, szafy w przedpokoju, pralka
- duży parking pod blokiem
- czynsz ok. 1061 zł, liczony na 5 osób (w czynszu zawarty jest już fundusz remontowy)

Świetna lokalizacja:
- pod blokiem liczne sklepy (Halo, Jaskuła, Hert, Julka, Butik, Apteka),
- lokale usługowe, bank, Przedszkole, Ratusz, nowo otwarty Ośrodek Zdrowia,
- przystanek autobusowy (kierunek Wrocław Galeria Dominikańska).
- Szkoła Podstawowa 450m,
- Przystanek Kolejowy ok. 800m,
- za blokiem plac zabaw zamykany, tylko dla mieszkańców.
- na rynku co sobotę otwiera się targ z lokalnymi wystawcami, w tym świeże owoce i warzywa, wędliny itp.
- w pobliżu również liczne tereny spacerowe oraz trasy rowerowe, parki, kąpielisko Błękitna Laguna, las.

Bardzo dobra komunikacja z centrum Wrocławia. Pociąg ok. 11min do Dworca Głównego.